biobalance.sk

Sme aj profesionálna strojárska firma 21. storočia!

Thermal+ s.r.o. vznikla v roku 2013 ako spoločnosť zameraná na komplexnú obnovu bytového fondu. Sme kolektív mladých, dynamicky vyvíjajúcich sa ľudí, ktorí vedia flexibilne riešiť problematiku v stavebnom odvetví.Naša zámočnícka výroba sa zaoberá predovšetkým kovovýrobou, spracovaním plechu, zváraním a mokrým lakovaním. Čoskoro taktiež pribudne aj moderná technológia delenia a ohýbania materiálu – Trumpf TruLaser.

Zaoberáme sa predovšetkým kovovýrobou, spracovaním plechu, zváraním a mokrým lakovaním. V apríli 2018 sme pridali k výrobnému programu aj moderné technológia delenia a ohýbania materiálu – Trumpf TruLaser. Ponúkame najmä:

výrobu oceľových konštrukcií - rôzne druhy zábradlí, prístreškov, montovaných hál, balkónov výrobu nosníkov z uzavretých profilov do dĺžky 12 000 mm a hmotnosti 1000 kg delenie a spracovanie plechu 2D laserom Trumpf s výkonom 4kw lakovanie konštrukcií pieskovanie oceľových konštrukcií výroba hliníkových konštrukcií Spracovanie plechu 2D laserom Trumpf aplikujeme na plech nasledovných parametrov:

maximálny rozmer plechu 2000x4000 mm maximálna hrúbka materiálu – konštrukčná oceľ: 20mm, nerez: 15mm, zliatiny hliníka: 12mm Následne je možné plechy ďalej spracovať CNC ohýbaním do dĺžky plechu 3000 mm, povrchovou úpravou mokrým lakovaním. Výrobky je možné zhotoviť na základe dodanej výkresovej dokumentácie vo formátoch DXF, DWG, 3D. Zváranie je vykonávané na moderných zváracích zariadeniach MIG, MAG. Našou výhodou je pružné reagovanie na požiadavky zákazníka a veľký dôraz kladený na kvalitu výrobkov.

Prečo technológia TRUMPF? Delenie pomocou laserového lúča sa v priemyselnej praxi v širokej miere využíva na veľmi presné a kvalitné rezanie materiálov všade tam, kde sú vysoké požiadavky na dodržiavanie prísnych rozmerových tolerancií a kvality rezných hrán vyrezávaných súčiastok. Sú to rôzne rozvinuté tvary krytov a dverí skríň, strojov a liniek; rôzne časti karosérie, výstuhy dverí, kapoty a strechy automobilov; komponenty potravinárskych liniek vyrezávané z nehrdzavejúcej ocele; vzduchotechnické komponenty, príruby, držiaky, montážne panely s rôznymi otvormi pre prístroje, jemné ozubené kolieska, architektonické modely, nápisy, dekorácie a mnohé ďalšie.

Zaujala vás naša ponuka ale nie ste si istý, poprípade máte dodatočné otázky?


Kontaktujte nás!


viac ako

20

Členov teamu

viac ako

500

Spokojných klientov

viac ako

500

Stálych zákazníkov

viac ako

10

rokov skúseností

© 2019 thermalplus.sk všetky práva vyhradené | vytvoril dsdesign.sk